گزارش همایش بصیرت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ | 

گزارش همایش بصیرت ویژه ورودی‌های جدید رشته معارف اسلامی و مدیریت

پس از اعلام نتایج قبولی ورودی‌‌های جدید دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، آن دسته از داوطلبینی که در یکی از سه اولویت اول رشته خود، رشته معارف اسلامی و مدیریت را انتخاب کرده بودند، روز سه‌شنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۸ -یک روز زودتر از همایش عمومی بصیرت- به دانشگاه دعوت شدند.

پس از خیرمقدم و پذیرش، فرآیند نیم روزه بصیرت اختصاصی رشته معارف اسلامی و مدیریت برای بزرگواران شرح داده شد. عزیزان دعوت شده می‌بایست در انتهای این فرآیند، اولویت‌های گرایش خود را انتخاب و به دانشکده تحویل می‌دادند.

در اولین برنامه، داوطلبین حدود ۳ ساعت در آزمون تفکر انتقادی شرکت کردند. پس از اتمام آزمون، به طرف محل معرفی گرایش‌ها راهنمایی شدند. ۵ بروشور با محتوای اهداف و کارویژه‌های هر گرایش، مهم‌ترین عناوین دروس، پایان‌نامه‌های موفق یکسال اخیر، وضعیت دانش‌آموختگان هر گرایش و معرفی رشته مدیریت خدمت داوطلبین محترم تحویل شد.

از هر گرایش ۲ نفر از دانشجوهای با سابقه جهت معرفی گرایش‌ها حضور داشتند و پاسخگوی سوالات و ابهامات داوطلبین جدید بودند.

روز پنج‌شنبه ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۸ و پس از اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان رشته‌ها، دانشجویان محترم در اختیار دانشکده‌های خود قرار گرفتند. ۶۰ نفر نیز در رشته معارف اسلامی و مدیریت پذیرفته شدند که در مراسم اختصاصی دانشکده معارف اسلامی و مدیریت شرکت کردند.

مراسم با خیر مقدم و توضیحات آقای دکتر علیشیری آغاز شد و سپس دانشجویان جلسه‌ای صمیمانه با آقای دکتر باقری داشتند. بخش بعدی این مراسم با سخنرانی آقای دکتر لطیفی؛ رئیس محترم دانشکده معارف اسلامی و مدیریت ادامه یافت.

در ادامه مراسم و پس از پذیرایی، اساتید و نمایندگان گروه‌ها حضور پیدا کردند و دانشجویان اشکالات و ابهامات خود را با اساتید در میان گذاشتند.

در انتها دانشجویان جدیدالورود مجددا برگه‌های انتخاب گرایش خود را تکمیل و تحویل دانشکده دادند.


 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1581 بار   |   دفعات چاپ: 245 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر