بازدید اساتید و دانشجویان دانشگاه لوند سوئد

 | تاریخ ارسال: 1398/10/18 | 
به دعوت اداره همکاری های علمی و بین المللی جمعی از اساتید و دانشجویان رشته‌های مرتبط با الهیات دانشگاه لوند سوئد روز یکشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۱۰ با حضور در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در قالب یک هیأت دانشگاهی، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف طی نشستی با حضور برخی مسئولان و اساتید دانشگاه امام صادق‌علیه‌السلام، با این دانشگاه بیشتر آشنا شدند.
 
 
این گروه ۲۳ نفره در بدو ورود به دانشگاه مورد استقبال حجت‌الاسلام والمسلمین میرلوحی مدیرکل روابط عمومی و بین‌المللی و دکتر محمود کریمی مدیر اداره همکاریهای علمی و بین‌المللی قرار گرفتند و پس از بازدید از بخش‌های مختلف دانشگاه، با حضور در سالن شهید صدر، طی نشستی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سعدی، دکتر رضا اکبری و دکتر حسین هوشنگی به ترتیب رئیس و معاونان دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد با دانشگاه امام صادق‌علیه‌السلام بیشتر آشنا شدند.
 
  
در بخش دیگری از این برنامه آقای مجید اسماعیلی مدیر پروژه سامرا به معرفی فعالیت‌های حوزه اختصاصی خود پرداخت و نرم‌افزار سایه‌های ملکوت را ارائه و تشریح کرد.
در ادامه، این هیأت دانشگاهی در مسجد دانشگاه حضور پیدا کردند و ضمن بحث و گفتگو با دانشجویان،‌ آقای پروفسور یونس مسئول میهمانان سوئدی، پس از نماز عصر در جمع نمازگزاران پیرامون اسلام‌هراسی در اروپا به ایراد سخن پرداخت.

سرو ناهار در رستوران دانشگاه، اهدای بسته‌های فرهنگی حاوی متن لاتین نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی و... از دیگر بخش‌های این برنامه بود.                         
 
اداره همکاری های علمی و بین المللی و روابط عمومی و بین المللیCAPTCHA
دفعات مشاهده: 844 بار   |   دفعات چاپ: 303 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر