جلسه شماره ۱۹۰ مورخ ۱۳۹۹/۴/۲

 | تاریخ ارسال: 1399/4/22 | 

۱- پیشنهاده رساله دکتری آقای ولی‌الله حیدرنژاد با عنوان «نظام حقوقی مطلوب مشاغل سخت و زیان آور در ایران با مطالعه تطبیقی الگوهای اروپایی» به راهنمایی دکتر غمامی و مشاوره دکتر راجی و دکتر مولابیگی به تصویب رسید و مقرر شد: فرضیه تلخیص گردد.

۲- پیشنهاده رساله دکتری آقای امیرحسین اصل زعیم با عنوان «الگوی مطلوب حاکم بر عوارض شوراهای محلی با تاکید بر حفظ حقوق عامه» به راهنمایی دکتر غمامی و دکتر رستمی و مشاوره دکتر راجی و مولابیگی به تصویب رسید و مقرر شد موارد ذیل زیر نظر استاد راهنما اصلاح و به تایید مکتوب مدیر گروه و اساتید راهنما برسد: الف) مبانی اسلامی و فقهی در بیان مساله و پلان بازنویسی و تقویت شود. ب) عناوین مرتبط با مبانی اسلامی در پلان بازنویسی شود.پ) مربوط به روش تحقیق کاملا بازنویسی شود. ت) فرضیه اول اصلاح شود. از مقدمه‌چینی پالایش شود. ث) مبانی در بخش نخست متمرکز شود. مبانی اسلامی از بخش دوم به بخش اول منتقل شود. ج) عناوین پلان اصلاح و تدقیق شود. چ) در بخش چهارم صرفاً به بایسته‌های ارائه الگوی مطلوب پرداخته شده، حال آنکه در این فصل باید الگوی مطلوب ارائه شود. صرف بیان بایسته‌ها قابل قبول نیست.

۳- پیشنهاده پایان‌نامه آقای محمد احمدی با عنوان «ملاحظات اجتماعی قانون‌گذاری در جمهوری اسلامی ایران» به راهنمایی دکتر غمامی و مشاوره دکتر خیامی به تصویب رسید.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 128 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر