بایگانی بخش همایش‌های بین‌المللی

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ -

گزارش رونمایی اولین کتاب مشترک بین المللی دانشگاه امام صادق(ع) تفسیر شیخ صدوق

مراسم رونمایی از کتاب تفسیر القرآن الکریم للشیخ الصدوق در تاریخ 28 خرداد 98 با حضور جمع زیادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) در سالن شهید مطهری برگزار شد. در این مراسم رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی و ارشاد آقای دکتر مصلایی پور،  مولفان کتاب آقایان دکتر محمود کریمی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) و دکتر محسن دیمه کار عضو دانشکده علوم قرانی مشهد، دکتر محمد جواد صادقی مجد عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع)، و نیز آقای دکتر معارف استاد دانشکده الهیات دانشگاه تهران  شرکت داشتند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ -

مشارکت دانشگاه امام صادق علیه السلام در همایش بین المللی "اقتصاد پس انداز" دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول

مشارکت دانشگاه امام صادق علیه السلام در همایش بین المللی "اقتصاد پس انداز" دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول اداره همکاری ها و ارتباطات علمی و بین المللی: در راستای ارتقا و توسعه همکاری های بین المللی و حضور موثرتر و پررنگ تر در عرصه های بین المللی، و به همت مرکز زبان، دانشگاه امام صادق (علیه السلام) به عنوان یکی از حامیان معنوی اولین دوره و همایش بین المللی «اقتصاد پس انداز: تامین مالی از طریق پس انداز و سپرده» که قرار است توسط دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول در تاریخ 31 اکتبر سال جاری (9 آبانماه سال) در محل این دانشگاه در استانبول برگزار گردد حضور می یابد. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ -

همایش علمی بین المللی روز جهانی عربی

به همت مرکز زبان، دانشگاه امام صادق علیه السلام در همایش بین المللی بزرگداشت زبان عربی که تحت نظارت وزیرعلوم عراق و به ریاست دانشگاه کوفه برگزار می‌گردد مشارکت دارد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ -

شرکت رئیس و کارشناس اداره همکاری های علمی و بین المللی در اجلاس وزرای علوم کشورهای جنبش عدم تعهد

شرکت رئیس و کارشناس اداره همکاری های علمی و بین المللی در اجلاس وزرای علوم کشورهای جنبش عدم تعهد در این اجلاس که در سالن اجلاس سران برگزار شد آقایان دکتر کریمی(رئیس اداره همکاری های علمی و بین المللی) و روحانی(کارشناس اداره همکاری های علمی و بین المللی) به عنوان نمایندگان دانشگاه امام صادق علیه السلام و به دعوت معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری شرکت کردند.